+38 099 260 3 507
east.hr.group@gmail.com
facebook.com/EAST.HR.GROUP7
Павел Лисянский

СМЕРТЬ ДВОХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ В ОРДЛО ЯКІ В НОЧІ ПІШЛИ НА КОПАНКУ

ℹ️ В ночі с 1.08.2021 на 2.08.2021 в Антрацитівському районі на тимчасовоокупованій РФ території Луганської області, два хлопці (вони брати) 1987 р.н. та 1991 р.н., вночі пішли на закриту копанку щоб взяти вугілля.
⚡️В шахту вони зайшли без засобів індивідуального захисту (распіратори) та задихнулися від вуглекислого газу. Померли на місці;
⚡️Вони пішли до копанки, щоб взяти вугілля для того, щоб отаплювати домівку восени. Так часто люди в ОРДЛО збирають вугілля, багато селищ не газифіковані тому люди вже зараз готуються до опалюваного сезону. І хлопці, як раз мешкали в приватному будинку та секторі;
⚡️Наразі в ОРЛО кількість копанок збільшилась, контролю за їх діяльністю немає, Оккупаційні адміністрації РФ в ОРЛО заробляють на такому бізнесі, а коли з копанки все вичавили, то її просто кидають, що призведе до смерті місцевих мешканців.
Возможно, это изображение (карта и текст «троицкий новопсковский белокуракинский сватовский марковский меловский старобельский беловодский кременской новоайдарский станично-луган попаснянский славяносербский лутугинский перевальский краснодонский антрацитовски зображення належить сайту Www 4sg com นล. несанкцоноване копювання KONIDE заборонено. свердловский»)