0 - 800 - 300 - 734
east.hr.group@gmail.com
facebook.com/EAST.HR.GROUP7
Павел Лисянский

НА ЗАХОПЛЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ ОКУПАНТИ СТВОРИЛИ ПОНАД 100 ВІДДІЛІВ ПОЛІЦІЇ ТА 43 ВІДДІЛЕНЬ ПРОКУРАТУР

В них працюють переважно громадяни рф. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Віра Ястребова, адвокат, директорка ГО Східна правозахисна група.

“Окупанти на захоплених територіях створили понад 100 відділів поліції та 43 відділеня прокуратур. Для роботи залучають перш за все громадян рф, які приїжджають на окуповані території. Розміщують їх у покинутих квартирах українців, які поїхали від війни”, – розповіла Віра Ястребова.

Вона також додала, що на захоплених територіях окупаційна адміністрація створює додаткові силові, наприклад “Управління позавідомчої охорони військ російської гвардії”. 

“Окупанти бояться людського бунту через те, що примусово переселяють дітей та лишають місцеве населення батьківських прав, щоб вивезти дітей на території російської федерації”, – зазначила правозахисниця.

Вона також додала, що нещодавно губернатор Ростовської області Василій Голубев підписав указ про посилення контролю в’їзду та виїзду на окуповані території з боку Ростовської області. 

“На нашу думку, такі дії направлені на припинення перетину кордону дезертирами окупаційної армії, які зі зброєю в руках покидають поле бою”, – зазначила Віра Ястребова.