+38 099 260 3 507
east.hr.group@gmail.com
facebook.com/EAST.HR.GROUP7
Павел Лисянский

ОКУПАЦІЙНА ВЛАДА ВИДІЛИЛА 240 МІЛЬЙОНІВ РУБЛІВ ЗА ЗАКУПІВЛЮ ЗБРОЇ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Це в вісім разів більше, ніж на комп’ютери та іншу техніку для кабінетів інформатики за цей самий період. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Віра Ястребова, адвокатка, директорка ГО Східна правозахисна група.

"РФ активно проводить мілітаризацію школярів. Про це свідчать показники витрат на зброю. Влада рф від початку року на зброю для школярів витратила понад 240 мільйонів. рублів, що, наприклад у вісім разів більше, ніж на комп’ютери та іншу техніку для кабінетів інформатики за цей самий період", –  розповіла правозахисниця.

Вона зазначила, що були закуплені автомати Калашникова, пістолети Макарова, патрони, бронежилети та інший інвентар для кабінетів початкової військової підготовки.

Правозахисниця додала, що на тимчасово окупованих територіях України однією з основних проблем залишається нестача працівників у сфері медицини та освіти. 

"Це пов’язано в першу чергу з тим, що більшість спеціалістів, громадян України,  після захоплення рф територій, виїхали на підконтрольну територію України або за кордон. Громадяни РФ, які працюють у сфері медицини та освіти, їхати працювати на окуповані території відмовляються", – зазначила Віра Ястребова.