0 - 800 - 300 - 734
east.hr.group@gmail.com
facebook.com/EAST.HR.GROUP7
Павел Лисянский

ОКУПАНТИ НЕ ЛІКУЮТЬ БЕЗ ПАСПОРТІВ РФ, БУДУЮТЬ ТАБІР ДЛЯ ОНКОХВОРИХ ТА МІЛІТАРИЗУЮТЬ МАЛЕНЬКИХ УКРАЇНЦІВ

Окупаційна влада відмовляється лікувати пацієнтів психоневрологічних установ, якщо у них немає паспорта російської федерації. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла адвокатка, директорка ГО Східна правозахисна група Віра Ястребова.

"Пацієнтам без паспорта росії не видавали ліки, не проводили профілактичні огляди та загрожували достроковою випискою. Через 6 місяців пацієнти психоневрологічних лікарень дали згоду на оформлення паспортів окупантів. Тож, 1 листопада окупаційний підрозділ міграційної служби рф організував видачу російських паспортів в лікувальних закладах", – зазначила правозахисниця.

Віра Ястребова також розповіла, що російські загарбники депортують всіх українських дітей, крім онкохворих – для таких дітей будують спеціальний табір на тимчасово окупованих територіях України.

Дітей, які залишаються в окупації, примушують з 14 років брати паспорти країни-агресора. А у школах часто переодягають у військову форму та замість навчання місяцями змушують плести маскувальні сітки. Такі випадки зафіксовані у у тимчасово окупованій Кадіївці (Стаханов).