0 - 800 - 300 - 734
east.hr.group@gmail.com
facebook.com/EAST.HR.GROUP7
Павел Лисянский

СТОСОВНО ПРОВЕДЕННЯ ПСЕВДОВИБОРІВ ЗАГАРБНИКАМИ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ УКРАЇНИ

З 25 лютого по 14 березня на тимчасово окупованих територіях розпочалося дострокове голосування. Організація процесу голосування супроводжується посиленням контролю за волевиявленням жителів, які проживають на окупованих територіях, із залученням силових органів рф - співробітників Міністерства внутрішніх справ і Федеральної служби військ національної гвардії рф.

По-перше, кількість силовиків які обходять квартири разом з «членами комісій» збільшили у три рази (в порівнянні з вересневими псевдовиборами).

По-друге, силовики окупанта одягнені в спеціальну амуніцію, у вересні ходили тільки у формі. Таким чином намагаються чинити психологічний тиск на людину, яка роздумує не брати участь у псевдовиборах.

По-третє, якщо людина починає відмовлятися чи сперечатися її відразу затримують, тому, кожну мобільну групу «членів комісій» супроводжує додатковий екіпаж силовиків.

Загальна картина демонструє наступне, диктаторський режим кремля ДЕМОНСТРАТИВНО посилює тиск на місцевих мешканців, за маленьку спробу вступити в суперечку людину чекає затримання.